Firma Profili

Setkon dalgıç pompa 1992 yılında Makine Mühendisi Sadık SERGİCİ tarafından kurulmuştur. O zamandan beri istikrarlı bir büyüme göstererek rakiplerini geçip sektöründe Ege Bölgesi’nin en büyük firmalarınadan biri haline gelmiştir.

Kaliteli ve hızlı işçilik,problem ile ilgili uzman görüşler ile Setkon, sadece dalgıç pompa ile ilgili değil aynı zamanda su deposu, hidrofor tankları ve su arıtma sistemleriyle ile ilgili yaptığımız işlerle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Dünya genelinde tanınmış İMPO, CAPRARRİ ve ÜSTÜNEL gibi güvenilir markaların distrübütörlüğünü yapmaktayız. Servislerimiz ve ürünlerimizin garantisi sağlanmaktadır. Her türlü sorunuz için İzmir/Gida çarşısında bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vizyon

Dalgıç pompa sektöründe uluslararası kalite standartlarındaki hizmetimizi ulusal sınırlar içinde müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle geleceği müşteri odaklı planlayarak, kalite seviyemizi üst seviyede tutmak, firmamızı ulusal pazarda yukarılara taşımak temel prensiplerimizdendir.

Misyon

Dalgıç pompa sektöründe öncü firmalar arasında olmamızın yanında, teknolojideki yenilikleri takip ederek, müşterilerimizle son teknolojiyi buluşturarak kaliteden ödün vermeden kalıcı ilişkiler sağlamayı temel ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu bağlamda güvenilirlikten ve sürdürebilirlikten asla taviz vermeden dalgıç pompa sektöründe ülkemize gururla hizmet etmek ve iş ağımızı genişletmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Stratejimiz

Müşterilerini uzun dönemli iş ortakları kabul ettiği için, çalışan ve müşteri memnuniyetini stratejik hedefi olarak kabul etmek.

Kalite Politikamız

Setkon su ısı sist. taah.san.ve tic.ltd.şti olarak;

Müşterilerimizin memnuyiteri önceliğimizdir.Müşterileri dinleyip,sürekli yenilenen teknolojik ürünler ve yönetmeliklere olan bağlılığımızla kendimizi müşterilerin beklentilerinin ötesine gitmeye zorlamalıyız.

Kalite konusundaki girişimimizde,uygun bir çevre oluşturup,iş ve hedeflerin gelişmesi için,her düzeydeki iletişim ve uygun eğitimler aracılığı ile elde edilen uzmanlıklar sayesinde,bir ekip ruhu içinde,personelin tamamının katılımını ve motivasyonlarını teşvik etmek istiyoruz.